Data dodania: 18.08.2024
Mazur Pisz-Jurand Barciany 3:1
Mazur Pisz wygrywa pierwszy mecz kolejki
Zakończyło się spotkanie I kolejki nowego sezonu. Mazur pewnie pokonał zespół Jurand Barciany 3:1.
W poprzednim sezonie Mazur Pisz mierzył się dwukrotnie z rywalem z Barcian. U siebie gospodarze wygrali 3:2, takim samym wynikiem Mazur zwyciężył u siebie. Kalkulacje wskazywały wiec na zwycięstwo Mazura u siebie. I tak też sie stało. W 11 minucie bramkę strzelił Damian Zach, w 39 wynik poprawił Rafał Ptak i w 54 Ptak przypieczętował wygraną.
Przerwa pozwoliła nam rozegrać mecze kontrolne, uzupełnić skład i wspólnie poprawić wiele elementów w  naszej grze. Mazur rozegrał przed tym sezonem 4 sparingi. Bilans to 3 wygrane ( Śniardwy Orzysz , Pomorzanka Sejny, Warmia Grajewo II) i jedna przegrana ( Warmia Grajewo I) - komentuje KS MAzur Pisz.